Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svatba

Den svatby

Michael

Vzbudím se do špinavé postele. Jako už každý den posledních 14 dní, jsem začal chodit i spát nahý. To kvůli těm žhavým snům o Zairovi. Poslední dva týdny ho nemůžu dostat z hlavy. Povzdechnu si v tom určitě něco, je. Vzpomenu si na pohádku Jezerní paní. Šáhnu pod polštář a vytáhnu peříčko. Přičichnu si k němu. Voní nějakými bylinkami. Vyskočím z postele. Umyji se a oblíknu. Pak se vydám za Gabim s peříčkem v ruce. Hledám ho po celím hradu. Najdu ho v zahradě jak upravuje, bílí růže.

„Gabi!“ Doběhnu k němu. Otočí se na mne s úsměvem „Princi. Co jste potřeboval?“ zeptá se. Zamračím se. „Gabi už sem ti říkal, říkej mi Michaeli.“

„To ale nejde.“ Začne si zas tu svojí. Povzdechnu si. „tak to ber jako rozkaz. Prostě mi říkej Michaeli.“ Usměje se „Dobře Michaeli. Co potřebuješ?“ Podám mu pírko. Přičichne k němu a udiveně se na mně podívá. „Kdes to našel?“

„Pod polštářem.“ Protočí oči. „Tak co je to?“

„Je tam cítit jeden lektvar já sice moc tomuhle nerozumím, ale vím, kdo nám pomůže.“ Chytne mně za ruku a vede přes zahradu do věže. „Nenaštvi ho ano? Je to mocný čaroděj.“ Kukne na mně když mně táhne po schodech.

„Cukrátko. Koho pak mi to vedeš?“ Ozve se z komnaty úplně na vrcholu. „ Ty se mi prý budeš vdávat.“ Hned jak jsme u dveří, po Gabrielovi skočí mladý vlče. Překvapeně zamrkám, když to vlče začne mluvit. „Proč mi sem vedeš budoucího krále?“  Gabriel si vlče dá do náruče. „Kaii potřebujeme pomoc.“ Vejde do místnosti a vlče položí na stůl. „Tohle…“ Vytáhne peříčko a položí ho před vlče. „ našel Michael pod polštářem. Nejsem si jistý, co je to za lektvar?“ Vlče to očichá a změní se na mladý ho muže a přejde ke knihovně. „ To spadá do elfských lektvaru.“ Vysvětlí nám a vytáhne knížku, v které začne listovat. „ Ano tady to je.“ Dojde ke mně. „ O kom se vám zdálo výsosti?“ Zrudnu. „ Je mi to jasné. Vždy věděl jak donutit někoho aby se mu o něm zdálo.“ Sklopím hlavu. Kaii mi jí zvedne a přiblíží se hodně blízko k mým rtům. „ I když to nikdy nedělal čestně. Možná bych dokázal zrušit tu vaší povinnost vůči němu.“ Ještě víc se ke mně nakloní a skoro spojí naše rty. „ale musel bych tu povinnost převést na někoho jiného. Třeba na..“ Políbí mně. Naprosto ztuhnu ani nepostřehnu to, že se tam najednou objevil Ryu se Zairem.

„Kaii!! Já tě varoval.“ Ozve se předtím než ho ode mě, něco odhodí a ocitnu se v Zairově náruči.

Zair..

To snad není možný. Ten Gabriel má blbý nápady. Dovést to neviňátko k vlkovi. Zuřím pod povrchem. Obejmu Michaela a skloním se k jeho rtům. „ Vážně? Omamovat neviňátko. Co pak si to chtěl udělat Kaii!“ Zeptám se ledově a oči mi zrudnou.

„Já nic to on za mnou přišel pro radu.“ Zapálí si klidně a opře se o zeď. „ Jen jsem mu chtěl pomoct zbavit se pijavice. Bohužel se ta pijavice objevila moc brzo.“ Zavrčí temně. Jen nazvednu obočí.

„Spíš díky bohu.“ Ozve se Gabi. Otočím se na něj. To myslí vážně. Asi jo. Ale jestli se Michael nevzpamatuje, budeme muset svatbu odložit. Kouknu se na toho andílka, co mám v náručí. Je úplně mimo. Trochu toho zneužiju a políbím ho. Pootevře ústa a začne mi náruživě oplácet polibek dokonce mi i obtočí ruce kolem krku. Odtrhnu se od něj po delší chvilce. „ Zlatíčko mněli bychom jít.“ Vezmu ho do náruče. „Vy dva jdete taky!“ Kouknu na Ryua a Gabiho, kteří mně vražedně sleduji.

„Dneska žádná svatba nebude!“ Zavrčí Ryu. „Ale ano bude. Vid andílku?“ Michael kývne na souhlas. Takhle to bude lepší. Budu si muset sehnat víc toho lektvaru.

…….

 Gabi…

 I když se mi to moc nelíbí. Asi to takhle bude pro Michaela lepší. Oba se oblíkneme. „Můžem?“ Zeptám se ho. Kývne na souhlas a tak sním, vyjdu k oltáři. Hned jak tam dorazíme. Odběhne nadšeně k Zairovi a já si stoupnu k Ryuovi. Který to pohoršeně sleduje.
„ Klid.“ Šeptnu mu.  A pak už jen odříkáváme to, co po nás kněz chce.

Po konci obřadu a hostiny se odebereme do pokoje.

„Neblbni, budeš mít kýlu.“ Snažím se Ryua přesvědčit aby mně položil na zem. „ Jasně s 30 kily co máš i s postelí.“ Zabručí a přenese mně přes práh našeho pokoje. „ Tak už si přes práh přenesl tak už mně polož.“ Zavrtí hlavou a položí mne až na postel. Políbí mně a pak ani nevím jak se všechno tak rychle seběhne, ale jsme oba nazí a Ryu se ve mně pohybuje. Když vyvrcholíme tak ve víru vášně se pomilujeme ještě několikrát, než si usneme v náruči.

Zair..

Následuji Ryuova příkladu a odnesu si Michaela do pokoje.  Zrovna se ho chystám políbit, když v tom někdo zaťuká.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Lucka, 3. 3. 2012 13:24)

Moc hezká povídka. Jsem zvědavá, jak dopadne svatební noc. A jak se bude tvářit Michael až se trochu probere :)

...............

(Rhea, 29. 2. 2012 23:08)

Tedy, ten konec..... A probudí se Michael z toho poblouznění? Těším se na další díl. :-)

buu

(Mysticia-sama, 27. 2. 2012 20:19)

A dál? Už se moc těším na pokráčko

Grrrr

(Kik, 27. 2. 2012 11:17)

Kto zaklopal ?!!! Zabijem sa okamžite ,si prosím vysvetlenie " To o tom Michael ani nevieš ,že sa oženil ? Bol omámený nie ? Chúďa :(( Nech si to ten jeho manžel vyžerie ,lebo sa nepoznám .* Ukazuje na neho prstom . a sama búcha na dvere ,aby mu nič neurobil !!*:DD