Jdi na obsah Jdi na menu
 


Romantika xD

10. 12. 2011

Týden po Zairově navštěvě…

Gabriel…

Sleduju nervózního Ryua. „Klid.“ Dám mu ruku na rameno.

„Klid! Jak mám být klidný víš co se stane když si Michaela vezme!“ Povzdechnu si a kývnu. „ A já mu takhle nahrál, měl jsem ho poslat zpět do světa lidí, když se tu ukázal.“

„Za to si nemohl. Nemohl jsi tušit, co se stalo. No tak uklidni se musíme se pokusit něco vymyslet.“ Bojuju s pokušením ho políbit. Ale kdybych to udělal, bylo by to špatný. Hodně špatný on je král a já jen sluha. Skloním hlavu.

„Jasně ale co. Tohle je jediný co se vždy dodržuje. Gabi ?“ Koukne na mně. Zvednu hlavu.

„Na to zapomeň. To není řešení!“ Zavrčím mi je jasný na co myslí. Plácne sebou na postel. Dojdu k němu a sednu si na kraj. „ Prostě ne! Pořád je to budoucí král a navíc možná ho změní.“ Zadoufám.

„Já vím navíc kámoše bych nedokázal zabít.“ Ze zadu mně obejme. Cuknu sebou. „ Jestli Zaira změní dám mu medaili.“ Odhrne mi vlasy z krku a lehce mně na něj políbí.

„Co to děláš?“ Zkusím se od něj odtáhnout.

„Co myslíš?“ Strhne mně pod sebe na postel „ Já myslím, že je to naprosto jasné.“

 

Ryu…

Pohladím Gabiho po tváři. „ No tak není to nic špatného už nežijeme za dob našich otců kdy tohle bylo nemístné a zvrhle.“ Vyhrknu, když vidím jeho ohled ublíženého štěňátka. „ A navíc dnes už postavení nehraje takovou roli. A koukni se ty víš na co myslím ani to nemusím říkat. To samí já mam s tebou. Jsme si souzený a ty to víš.“ Skloním se blíž k jeho obličeji, ale nepolíbím ho. Dívá se mi do očí.

„Dobře, ale pak si nestěžuj.“ Usměju se, když mi obtočí ruce kolem krku a přitáhne si mně k polibku.

„O to se bát nemusíš.“  Zajedu mu rukou pod košili. A začnu ho hladit po hrudi druhou rukou mu přejedu po poklopci. Tiše vzdychne a zrudne jak rajče. „Si rozkošný.“ Zavrním mu do ucha.

„Nemel takoví nesmysli.“ Sundá mi ruce z krku a opře se o lokty a zvedne se do polo lehu.  Vytáhnu ruku z jeho košile a začnu mu jí rozepínat. Pak jí z něj stáhnu. A začnu se věnovat kalhotám, který  z něj stáhnu .

„Kostřičko. Měl bys víc jíst, dyť to oblečení z tebe padá. Teda pokud bys neměl tuhle bouličku.“  Prohnětu mu klín. Vzdychne. Sundám mu i poslední kousek látky, který ho zakrýval a prohlídnu si ho.

„Nejsem kostřička.“ Hmátne po dece, aby se zakryl, ale to mu znemožním.

„Jsi moje malá rozkošná kostřička.“ Zavrním mu do ucha a vrhnu se na laskání jeho těla. Jeho slastné steny jsou pro mě ten nejkrásnější zvuk na světě. Během mazlení si ho připravím. Je neuvěřitelné, jak mně tenhle andílek rajcuje. Vážně jen si to představte dokonalý obličejík. Rty srdcovitého tvaru stvořené k líbání. I když je vysoký má dobrounkou postavu skoro až dívčí. Dlouhý černý vlasy doplněné fialkovými oči. Prostě dokonalost sama.

No vidíte si představujete mého dokonalého andílka a přišli jste o to nezajímavější. Přitáhnu si Gabiho do náruče a přikryju nás. (Autorka nevěděla co a jak protože ztratila nit, takže jí promiňte tenhle skok  „vyraz naprostého andělíčka“ xDDDD).

Michael…

Otrava tohle. Že já jsem vůbec lezl. Nejen že si mám brát strašného na myšlence .  No dobře zachránil mi život ale ze sobeckých důvodu. A ted mně nutí chodit na hodiny etiky a soustu dalších hodin který jsou tak nudný že usínám. Nejhorší je že ten idiot se mi líbí je zatraceně sexy.

Tak vidíte jak se mám soustředit, když mi ten zatracenej elf blokuje myšlenky! Ale on je tak áááá asi se rozpustím.  Ne! Nesmím na něj myslet. Musím se soustředit na učení. Zavrtím hlavou, abych ty myšlenky vyhnal, ale nebudu nic nalhávat vůbec to nepomáhá. Je to hrůza ta představa jeho nahého hrudníku. Takoví sexy tělo by se mělo zakázat. No vážně, Asi sem uchylný  a to sem byl takoví slušňoučký andílek. Vždy jsem byl nevinný. No dobře kecám. Ale skoro nevinný jo.

„Vnímáte mě?“ Praští mě učebnice. Přestanu myslet na Zaira.

„Ale jo.“Kouknu na učitele etiky.

„Tak proč tu ještě sedíte když už je konec hodiny?“ Zvedne jedno obočí.

„Uhmm fakt aha no tak to jo. Tak já mizím.“ Začnu blábolit a vyběhnu z pracovny.

Po večeři jdu hned spát. Jak se dotknu hlavou polštáře tak už jsem v říši snu. A že to jsou dost žhaví sny.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pěkné

(Hilda, 7. 1. 2012 23:11)

Bezva povídka, těším se na pokračování.

...

(bupbe, 12. 12. 2011 8:54)

Tak to sem zvedava jak spolu ty dva budou valcit. Skvelej dil...

..........

(Kik, 11. 12. 2011 11:02)

Chudák .. na nič iné nevie myslieť :DD Taký zlatý su všetci .. až na toho prefýkaného aniela čo mu zachránil život :P Prosim pokračovanie ;)