Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další tajemství!

2. 4. 2012

Zair…

Ignoruji  klepaní a po tak dlouhým čekání konečně Michaela políbím. Sice mně bude nesnášet, ale co to by mně nesnášel stejně tak. A teď mám jedinou možnost toho, že mi to bude láskyplně oplácet. Teda oplácel by, kdyby teď idiot pořád neklapal. Zavrčím, přeruším polibek a naštvaně otevřu dveře.

„Co chcete?“ Vyjedu a až teprve pak se kouknu kdo to je. „Počkejte chvilku. „Zklidním se a uložím Michaela ke spánku a vyjdu na chodbu. „Musíme si promluvit Zaire!“ Kývnu na souhlas a vydám se za ním zná tento hrad lépe než já tak to bude nejlepší ho jen následovat.

„Tak co chcete?“ Sednu si do křesla a kouknu na Tiara. „Je snad jasné ne?“ Odpoví mi otázkou. Tohle mně u něj vždy vytáčelo. „Nesouhlasím s tím!“ Zavrčím. „Co tak najednou? Zaire nezapomínej, kdo ti dopomohl k moci!“ Zavřu oči a zhluboka se nadechnu. „ To sice ano ale on nebyl součásti dohody. Takže na něj právo nemáš navíc je to můj muž!“ Na jeho tváři se usídlí zlý úšklebek. „Ještě ne. Nezpečetil jsi váš svazek a ani jsi mu nepodal lektvar plodnosti, takže zatím není.“ Zavrčím. Tyhle okliky nesnáším. Když je u nás sňatek dohodnutý musí byt zpečetěn souloží a početím dítěte pokud tyto podmínky nejsou do roka splněny. Sňatek je zrušen.

„Mám rok.“ Zavrtí hlavou. „ Necelý rok. Váš sňatek se počítá od toho dne, kdy jsi mu to oznámil zbývá ti 11 měsíců. Pak je můj. „Zvedné se k odchodu. „Doufám, že trefíš zpět.“ Zasměje se a zmizne v oblaku kouře. Protočím oči. On jediný si potrpí na tyhle ty fenomenální odhody jak je nazývá.

Zvednu se a samozřejmě na tom zatraceným hradě zabloudím a celou noc strávím hledáním našeho pokoje.

Michael…

Probudí mně vrznutí dveří. Tiše zakleju a schovám hlavu pod polštář. Tichý kraťoučký smích mně donutí se kouknout, kdo to vešel. Udiveně zůstanu zírat na Zaira. „Co tu chceš?“ Vyjedu na něj. Pozvedne jedno obočí. „Jdu se podívat za s vím manželem.“ Hodí mi nějakou lahvičku s průzračně načervenalou tekutinou. Chytnu jí a začnu jí zkoumat. „Vypij to!“ Zakroutím hlavou a hodím mu lahvičku zpět. „Řekl jsem, že to vypiješ.“ Zavrčí mi do ucha. Vůbec nechápu, jak za tu chvilku stačil přejít celý pokoj. „ Ne! „zavrtím hlavou v záporným gestu.

Zair zavrčí a odhalí sví bílí tesáky „Vypij to nebo ti tu tvojí roztomilou pusinku násilím otevřu a donutím tě to vypít po zlým.“ Znova zavrtím hlavou. „Ne. Určitě mně chceš otrávit!“ Obviním ho. „Proč bych to dělal? A nemyslíš, že kdybych to chtěl udělat tak bych to už neudělal?“ zamyšleně na něj kouknu. „Hm.. Tak co to je?“ Dá mi lahvičku do ruky. „Nechceš to vědět věř mi.“ Kouknu mu do očí a ztratím se v nich. Kruci že já mu do nich koukal. Přiložím lahvičku k ústům a vypiju tu tekutinu. „Blee“ Zair se na mně usměje teda jeho oči se usmějí ale jeho tvář zůstane stejná.

 

Zair…

Potěší  mě když to Michael sám vypije. „ Hodný.“  Zalehnu ho aby nedělal problémy. „ A teď musíme splnit manželský povinnosti.“ Hned se začne vrtit a snaží se mně shodit. „Ne!“ Zavrtí hlavou. „Ale nebuď tak úzkoprsý včera se tito líbilo dokonce ses na mně několikrát sám vrhnul.“ Zavrním mu do ucha a oblíznu ho. Zarazí se. Ještě že po tom elixíru je oslabený . Nejen tělesně ale zatemní i mysl. Takže mi tuhle lež spolkne i s navijákem. „To..“ Nemá slov a jen zrudne. „ No? “  Kouknu na něj a mezitím než mi odpoví ho svléknu. „ To určitě není pravda pamatoval bych si to, kdybych se poprvé vyspal s chlapem.“ Zavrčí, pozvednu obočí. „ Takže já byl tvůj první?“ Zavrtí hlavou a je rudý až no .. co kdyby ste si to domysleli. „Ne. Nebyl.“ Řekne po delší odmlce.  Byl tak zamyšlený že si ani nevšimnul že jsem ho začal připravovat.

Michael…

Ten…áááá! Musí být tak nesnesitelně namyšlený? Kruci a já se taky musím takhle podřeknout. Nejradši bych si nafackoval. Z proudu myšlenek mně vytrhne až nepříjemný pocit plnosti v zadečku. Prudce sebou trhnu a kouknu na Zaira. „Nech toho!“ Křiknu na něj. Ale on mně jen políbí a tím mně naprosto odzbrojí. Ne! Já se do něj nesmím zamilovat! Prostě nesmím! Je to hnusný podrazák s nádhernýma očima, sytým hlasem a voní po mátě! Ne! Vrašte mi facku! Za to určitě muže ten hnus co mi dal vypít. Já nejsem Gay! Zair se mi vůbec nelíbí! Vůbec nemá sexy vypracovaný břicho. Vůbec nelíbá jak bůh a už vůbec mně nevzrušuje!

Prudce zavřu oči. To snad není možný tohle. Kousnu se do ruky abych nevzdychal.  Chytne mi ruku a dá jí pryč. „Chci tě slyšet. “Šeptne mi do úst a políbí mně a ve stejnou chvíli do mě pronikne. Prohnu se v zádech a bolestný sten pohltí jeho ústa. Odtrhne se o de mně a utře mi slzy. „ To bude dobrý.“

„Ty si kecal včera nic nebylo.“ Docvakne mi to konečně. Pak se ve mně pohne a tím mi zas vyžene myšlenky z hlavy.

Zair..

Připravím ho a mazlím se sním je tak zamyšlený že si toho ani nevšimne. Políbím ho a proniknu do něj.  Přiznávám mohl jsem byt šetrnější takhle ho to bolelo ale už sem se nemohl dýl držet. „To bude dobrý.“ Nechám ho, aby si zvyknul.

„Ty si kecal včera nic nebylo.“ Pohnu se v něm, když vzdychne, začnu se v něm pohybovat. Naštěstí to funguje tak že na všechno přestane myslet. Nasadím rychlí tempo. A když se blížím k vyvrcholení vezmu jeho penis do ruky a začnu ho zpracovávat v tempu přírazu. Oba dva vyvrcholíme nastejno. Udýchaně na něj padnu.

„ To bylo..“ Nedořekne to, protože ho políbím. „ Úžasný! “ Dořeknu za něj. Kývne na souhlas. Usměju se. „Tak co si to takhle zopakovat?“ kukne na mně a zamrká. „ To jako teď?“ Kývnu a hned ho začnu líbat po celím těle.  Rty sjedu až k jeho penisu a přes jeho pokusy o protest ho vezmu do úst. Michael slastně zavrní a prohne se v zádech. Laskám ho tak dlouho, dokud nevyvrcholí. A Pak ho políbím. „ Moc dlouho si to nevydržel.“ Šeptnu mu do ucha. Zrudne a koukne jinam. „ Nech si to jo!“ Zasměju se a dál ho provokuju. Ještě dvakrát se spolu pomilujeme, než Michael vyčerpaně usne v mojí náruči.

Tiar…

Vše de podle planu. Promnu si ruce. Jejich vztah se sice trochu teď zlepšil ale ne na dlouho. Ten Andílek bude můj a Zair bude skákat jak já budu pískat. „ O čem uvažuješ?“  Ozve se můj milenec. Přirazím do něj. „ O čem bych asi tak uvažoval Kaii?“Ten se zamračí a zarazí mí přirazi. „ Co kdybys je nechal být? Co pak ti nestačím? “ Uteče mi z postele. Zvednu se narazím ho na stul. „Ne nestačíš!“ Chytnu ho za vlasy a strhnu na zem. „A tohle si nedovoluj! Ještě sem neskončil.“ Zavrčím. A tlesknu. „Ano pane?“ Vstoupí do místnosti straž. „ Vem te ho a připravte do mučírny. Potřebuje naučit, jak se má chovat.“ Kyvné a hned odnese Kaie do mučírny. Trochu si sním, pohraju. Vážně mně naštval si myslí že si na mně muže dělat nároky.

Ani se nenamáhám obléct a vydám se do mučírny.  Kde už je kai  zavěšení na houpačce.  „Tiare to nemyslíš vážně vid?“ Zkusí to. Ušklíbnu se a rozhlídnu se po nějaký krásný hračce. „Hmm..“ dojdu ke stěně kde visí meč v pochvě. Sundám ho a  dojdu ke Kaiovi. „Víš Kaii ty si zlobiví hoch určitě chápeš že tě musím potrestat.“ Vytahnu meč z pochvi a ostřím přejedu kaiovi po tváři. „ Ale neboj nezabiju tě.“ Obejdu ho a stoupnu si do zadu. „Jen ti trochu….“  Odhodím meč a nechám si jeho kryt, který do něj strčím. „Natrhnu ten tvůj zadeček.“ Kai se bolestně prohne. „ Hm tohle asi nebude stačit.“ Parkrát s tím v něm pohnu a pak to hodím na stranu a znova si začnu prohlížet celou místnost. Do oka mi padne jedna hračička co sem si přivezl ze země. Ty lidi vážně dokážou vymyslet věci. Myslim že tomu říkají Vibrator. Vezmu ho do ruky. „Tohle bude ono.“ Dojdu k němu a ukážumu ho jeho viděšený vyraz mně potěší. „Docela velký že?“  Dojdu za něj a přejedu mu sním po dirce a zatlačím. „Doporučoval bych ti se uvolnit.“ Strčim mu ho tam celý a dost hluboko aby mu trvalo ho vytlačit. „ Ty lidi vymejšlej docela dobrý věcičky že?“ Kai bolestně vykřikne. „Víš že tohle se dokonce i samo hýbe? Vážně zajmaví že? Počkej hned tito ukažu.“ Vezmu ovladač a zapnu vibrator na nejvyší rychlost. „D.dost…prosim..“ Rozeznám Kaiovo prošení. „ No dobře když tak hezky prosíš.“ Vypnu vibrator a kouzlem ho z něj vyndám. Setřumu pramýnek krve ze stehna. „Ale dívej se vážně tě to potrhalo.“ Dojdu před nej a ukažumu prsty od krve. „Ale víš že kdybys nezlobil tohle by se nemuselo stát že?“ Zvednu ze země meč a přeříznu lana na kterých byl zavěšení takže spadne na zem. „ Ale víš tohle jako poučení nestačí že. Ty si moc a moc zkažený hošánek. Stoupni si na všechny čtyři!“ Nařídímu, i když je sotva při vědomí poslechne mně. Kleknu si za nej. Přejedumu svím penisem po dirce.  Chytnu ho za boky a narazim ho na sebe. Bolestně vykřikne a prohne se.

„Kdyby si nezlobil nemusel bych to dělat.“ Přirížim do něj. Těsně předtím než vyvrcholím ztratí vědomí. Vyvrcholím vystoupím z něj a prohlídnu si ho. V zachvatu slabosti ho pohladim po tvaři a odnesu do pokoje kde ho nechám ošetřit.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.................

(Rhea, 2. 4. 2012 20:25)

Nevim, ty vztahy se mi tam nějak nelíbí. Nejdřív Zair si dělá co chce a pak Tiar. Jejich poloviček je mi moc líto. Doufám, že pak ochutnaj vlastní medicínu. Hezky napsaný. :-)

Jejda xDD

(Teru, 2. 4. 2012 19:55)

Jo vyříkali, ale i tak lásku dopíšu jakože Tero sem xDD dobrá kapča jen chudák kai X-x""" sadisto xD

zabudla som dodať

(Kik, 2. 4. 2012 17:58)

Tešííííííííííííím sa na pokračobvanie !!!!!

To nemyslíš vážne!

(Kik, 2. 4. 2012 17:56)

Kai si to nezasluži :( nech mu niekto dá vyprask Tmu škaredému Tiarovy!!!!!!!!!!!!!!!!! v rrrrrrrrrr a Michaelov manžel je idiot ,nepáči sa mi :D