Jdi na obsah Jdi na menu
 


Usmíření

12. 2. 2012

 

Poslední den školy


Sai
Už je to měsíc. Co se mi povedlo Torua a Rena dostat od sebe. Ren si to zasloužil vážně! Ale o Torua se bojím snad ho to přes prázdniny přejde a najde si někoho jiného. Někoho lepšího kdo ho za chvilku neodkopne. Ren by to udělal! I když možná se vážně změnil, ale tomu uvěřím teprve, až to uvidím. Ptáte se proč ho tak nesnáším? Přebral mi kluka, kterého jsem miloval a dohnal ho k sebevraždě! Je to rok. A já přísahal, že se pomstím, ale bohužel to odnesl i Toru. Kruci žere mně svědomí.
Dojdu k Renovi, který mně vraždí pohledem. „ Zasloužil sis to!“ Zavrčím na něj jen skloní hlavu. „ Já vím. Ale mohl si z toho Torua vynechat!“ Překvapeně zamrkám. „ Mohl bys mi to zopakovat. Tobě zaleží na někom jiným než na tobě?“ Než stačí něco říct pokračuji. „Aspoň víš jak bylo mně, když si mi přebral Tria a pak si mu tak ublížil.“ Vražedně se na mně podívá.
„Doufám, že mi to nechceš oplatit úplně přesně!  Nemohl sem za to že byl tak labilní. Já mu hned na začátku řekl, ať lásku nečeká!“ Zavrčí. Pozvednu obočí. „ Sice jsem se zachoval jako hajzl, ale až takový nejsem. Yuki  a Mark mi slíbili, že ho budou hlídat! Na rozdíl od tebe bych si neodpustil, kdyby si něco udělal!“ Zrovna přijede limuzína, kam oba nasedneme. Aby jste věděli jsme nevlastní bratři bohužel.
Mlčky jedem domu. To budou vážně skvělí prázdniny. Ren vypadá jak duch. Asi sem to vážně přehnal, ale dobře mu tak nezaslouží si kluka jako je Toru.
Celí dva měsíce strávím s Renem a jeho partou kluci mně sice vraždí pohledem, ale to přežiju. Ren se naprosto změnil už to není ten rozmazlený hošíček, kterému na nikom nezaleželo. A za skoro celí dva měsíce se nikoho nedotkl. Takže sem se rozhodl, že udělám nový plán.
Týden před začátkem školy
Ren
Sedím v pokojí a koukám z okna Toru mi děsně chybí. S bratrem jsme si to vyříkali, ale dneska má Toru narozeniny a zrovna včera mi přišli věci, co sem objednal na jeho oslavu.  Někdo si odkašle tak se otočím ke dveřím.
„Jestli ho miluješ, jak tvrdíš. Proč se ho nepokusíš získat zpět?“ Zeptá se mně Sai. Skloním hlavu. „ Nechci mu znova ublížit. A určitě si našel někoho jiný ho a já chci aby byl šťastný i když to nebude se mnou.“
„To sem chtěl slyšet.“ Nechápavě na Saie kouknu. „ Oblíkni se a jedem. Jo a ještě by sis mněl vzít tužku a papír a nějaký dárek jestli pro něj máš.“ Hodí mi zmíněné věci. Chytnu je a nechápavě na něj koukám. „ Co?“ Chytne mně za ruku protočí oči a táhne mně k autu. „Nasedej. Všechno ti vysvětlím cestou. Poslechnu ho a nasednu. Cestou mi vysvětlí svůj plán.
„Ale Toru věří, že sem ho podvedl.“ Skloním hlavu. „ Mluvil jsem sním a vysvětlil mu to. Takže teď už je to jenom na tobě.“ Kývnu a začnu teda psát milostnou, omluvnou píseň.
„Proč si sním mluvil?“ Zeptám se na to co mně trápí celou dobu. Vím, že sem si to vážně zasloužil. Proto nechápu proč mi teď pomáhá. Sundá si sluneční brýle a koukne na mně. „ Protože si se změnil. A oba vypadáte jak mrtvoly. A to si na svědomí nevezmu. Takže..“ Nenechám ho domluvit. „Takže děkuju.“ Usměju se na něj. „Kdy si dospěl?“ Zeptá se mně udiveně a prudce zabrzdí, protože nám nějaký idiot vjede do cesty. Sai začne nadávat jak špaček. „ To nevím, ale ty bys měl krotit svůj slovník takhle si nikoho nenajdeš.“ Probodne mně pohledem. „Nikoho nechci!“ Povzdechnu si. Tohle je moje vinna, abych přiznal barvu  tak Trie nebyl první ani poslední kluk, kterého sem bratrovi přebral. Ale on se prostě na semeho nehodí. Jenže to sám nevidí. Zamyšleně si ho prohlížím. Jestli se usmířím s Toruem budeme mu muset někoho najít. Přece jen je moje vinna že je to takový mrzout.
„Tak jsme tu.“ Vyruší mně z přemýšlení Sai. „Děkuju.“ Otevřu dveře a vystoupím. Hned jak vystoupím ke mně přijde Yuki a vrazí mi facku. „Tak pojď.“ Chytne mně a táhne do zákulisí. Ani se neptám, za co mi tu facku vrazil, protože sem si jí zasloužil. Jako by mi četl myšlenky. „ Ta facka byla za Saie. Za to co si z něho udělal.  Vysvětlil ti náš plán?“ Se skloněnou hlavou kývnu na souhlas. „ Tak mi to ukaž.“ Podám mu tedy text písničky.  Přečte si to a roztrhá. „Co to děláš?!“ Vyjedu na něj. Probodne mně pohledem a podá mi jiný papír. „ To je písnička co vybral Sai nějak tušil, že to tvoje bude děsný. Zpívat doufám umíš.“ Kývnu. „Tak se padej připravit. Za chvilku začneme.“ Aby jste to pochopili. Toru odešel z kapely, ale kluci mu řekli, že si za něj našli náhradu. No to mám být já a mám mu vyznat lásku písní. A pak doufat že to uváží.
Stojím na podiu. Míří na mně všechny reflektory.  Kluci začnou hrat.
„Jsi moje duše. Jsi moje slunce. Bez tebe nedokážu žít. Bez tebe nedokážu být. Jsi muž život.  Ty jsi mi ukázal jaký to je někoho milovat.  A teď jediné co si přeji je abys byl šťastný i když to nebude se mnou.“ Začnu zpívat. „Vím, že nemám právo žádat tě o druhou šanci. Proto tě aspoň žádám buď šťastný a zapomeň. Zapomeň na mně. Zapomeň na to, jak sem ti ublížil a žij dál. O to jediné tě žádám.“
„To teda nemáš právo!“ Vykřikne někdo z davu a začne se prodírat do předu. Poznám Torua. „ Já to vím. Já vím. Ale i tak tě o to prosím.“ Snažím se improvizovat. Kluci pomůžou Toruovi na podium a dají mu mikrofon. „Ty nevíš, co po mně chceš. Jakou oběť to žádáš.“ Začne zpívat. Tiše ho poslouchám. „ Dal jsem ti svoje srdce. Svojí duši. A tys to všechno pošlapal. A ted žádáš abych bez těchto dvou věcí žil dal. Myslíš že se to dá.“ Otočí se na mně. Zakroutím hlavou že ne.  Nějak to dál dozpíváme. A protože je to koncert tak i ostatní písničky co Toru složil. Po dvouch hodinách koncert konečně skončí.
„Myslíš si že jednou písničkou všechno napravíš?“ Stoupne si naproti mně Toru. „ Ne.“
„No tak Toru dej mu šanci i já uznal, že se změnil. A jestli ti ublíží pomůžu ti se pomstít.“ Dojde k nám Sai. Vděčně se na bratra podívám. „ No já nevím.“ Sklopím hlavu. „ Možná by bylo lepší kdybys začal chodit se Saiem určitě bude lepší než já.“ Otočím se a chci odejít, ale Toru mně chytne za ruku. „ Co kdyby si mně nechal domluvit. A nedělal předčasný závěry. Si sice idiot a rozmazlený fracek. Ale mně se povedlo tě změnit. Dal sem ti svoje srdce myslíš že za to na oplatku nebudu chtít to tvoje?“ Nechápavě na něj koukám. Sai protočí oči. „Nepochopil to.“ Toru se uchechtne a skočími kolem krku. „Miluju tě. Ale zkus mně podvést a nepřežiješ.“ V očích mu zas svítí ty jiskřičky, který tolik miluju. „ Já tebe taky.“ Políbím ho. „Hodně štěstí ať vám to vydrží.“ Odtáhneme se od sebe a kouknu na Saie. „ Jestli ne můžeš mně vykastrovat.“ Ušklíbne se. „Tohle ti milerád splním.“ Otočí se a odejde.
„Musíme mu někoho najít.“ Kouknu na Torua a souhlasně přikývnu. „ Jo to by chtělo, ale teď všechno nejlepší zlatíčko.“ Políbím ho.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kawaii^^

(Frux, 21. 4. 2012 17:45)

možná Sai není takový kretén jak jsem si myslela :D
Muhehe dobrý konec.
Nejlepší věta: Ale zkus mě podvést a nepřežiješ.
Lil obdivuju tě! ♥

Žádnej bonus !! xDD

(Lili, 1. 3. 2012 20:07)

bude totiž poslední kapitola která bude věnována Saiovi a jeho příběhu no možná dvě uvidím jak to výjde ^^ Jinak sem ráda že se vám to líbí ^^ x3

................

(Rhea, 29. 2. 2012 23:03)

Tak to byla skvělá povídka. A ten bonus by byl vážně fajn. :-) Co takhle pomoct i Saiovi? :-)

Guaaaa

(Kik, 17. 2. 2012 8:12)

Ja si prosím bonus !! :P Bolo to super ,no soms mutná ,že to končí :// Dufam ,že ten bonus bude :p

Guaaaa

(Kik, 17. 2. 2012 8:10)

Ja si prosím bonus !! :P Bolo to super ,no soms mutná ,že to končí :// Dufam ,že ten bonus bude :p

Luczaida

(www.luczaida.blog.cz, 15. 2. 2012 0:33)

Jééé konečně jsem se dočkala ! :-D To bylo tak pěkný :-)
Doufám, že bude ještě nějakej díl to Saiovi, aby byl taky spokojenej :-)

Úžasný

(Mysticia-sama, 13. 2. 2012 10:13)

Nádherný dílek, jen doufám, že ne poslední, když maj hledat ještě někoho pro Saie. Krása

super

(Yuki-cat, 12. 2. 2012 22:18)

To bylo krásné, hrozně se těším, jak budou někoho hlodat i pro Saiho.