Jdi na obsah Jdi na menu
 


První přiznání..Saiuv příběh díl 2.

 

Toru…
Uběhli skoro 4 měsíce a ty dva jsou pořád na bodu mrazu. Od Ryua vím že spolu občas spí, ale jinak nic.
Naštvaně pozoruji Saie s Ryuem. Choději kolem sebe jako by nic. Sai se svým ledovím klidem a Ryu s netečným výrazem netykavky pokud zrovna neflirtuje s nějakým klukem. „Vidíš je oni prostě…“ Povzdechnu si. „Musíme je nějak dokopat k tomu aby de víc sblížili.“ Zavrčím. Ren mě pobaveně pozoruje.
„Ono se dá sblížit ještě víc?“ Pozvedne pobaveně obočí. Zamračím se.
„Víš jak to myslím.“ Ren se zasměje. Začnu ho uraženě ignorovat a vymýšlet plán.
„Andy.“ Mávnu na Saiova kamaráda a něco mě napadne. Vyložím mu svůj plán. Nadšeně mi pomůže do vymyslet detaily.
Plán muže začít.
Ryu…
Nenápadně kouknu na Saie. Chci si sním domluv schůzku v knihovně. Jenže to by mi cestu nesměl zastoupit bratranec.
„Toru co chceš?“ Zavrčím otráveně.
„Potřebuju něco vysvětlit.“ Snaží se tvářit nevinně.
„Víš že poznám když někdo lže tak proč se o to snažíš?“ Toru našpulí uraženě pusu.
„Si otravný Ryu chci ti vynadat. Já čekal, že se oba změníte a vy zatím tohle.“ Rozhodí naštvaně rukama. Musím se zasmát.
„Řekl sem tito hned. A navíc tady nejsme v románu. Já zrovna věrností neoplývám.“ Pokrčím rameny a obejdu ho. „ Takže se do toho neplet a teď mě omluv jdu do knihovny.“ Ušklíbnu se a nenápadně mrknu na Saie, který pozvedne obočí, ale vypaří se stejně jako já.
Dojdu na naše obvyklé místo. Začnu Saie mlčky pozorovat. Hledíme si zpříma do očí dokud Sai neuhne pohledem. Zase sem vyhrál. Aby jste chápaly tohle hledění to očí je takový důkaz dominance. Za stálého mlčení se mi Saii odevzdá jako vždy. Vychutnávám si každý kousílinek jeho těla. Užívám si tu vzájemnou blízkost.
Zajímavé je že si rozumíme i bez slov. Za celé 4 měsíce jsme spolu neprohodili ani slovo teda krom nějakého toho ahoj, ke kterému nás dokopal Toru.
Vím že Sai taky zrovna neoplývá věrností. Jediný co mě uklidňuje je že vím že nikomu jinému se neodevzdává tak jako mně. Takže mě to nechává klidným. V tomhle měl Toru vážně pravdu Sai si jen tak před někým nepřizná, že je uke.
Hned jak se pomilujeme Sai zmizne jako pára nad hrncem. Nějak to neřeším. Vyhlídl jsem si hezkýho klučinu a večer s ním mám „rande“ ve sprchách. Asi víte, co tím rande myslím.
Zbytek dne stravím učením. A kolem 11 večer se vydám do sprch.
„Ahoj Andy.“ Usměju se na toho roztomiloučkého klučinu a políbím ho. Jen se usměje a vezme mě za ruku. Prst si přiloží na ústa.
„Budeme muset být potichoučku už tam někdo je a má taky rande.“ Tiše se zasměju. Sice tohle není nic pro mě ale, když chce, nebudu mu v tom bránit. Nechám se od něj zatáhnout do sprch.
„Opovaž se udělat do mě Marku.“ Zavrčí nějaký hlas. Připadá mi povědomí tak nenápadně vykouknu. Zmrznu v pulce pohybu. Sai s nějakým klukem. To by nebylo divný. Ale Sai jako uke s někým jiným než se mnou! Otočím se k andymu a snažím se přestat si všímat Saie a toho kluka. Ale Saiovo tiché vzdychání mně nenechává klidným. Odstrčím od sebe Andyho a vyjdu před sprchy tohle nemusím poslouchat.
„Není to příjemný co?“ Zazubí se na mně Toru. Ostře se na něj podívám.
„Jeho věc s kým spí!“ Naštvaně projdu kolem bratrance a jeho kluka. Co mně nejvíc štve, že mě to vážně štve.
Dojdu do pokoje a plácnu sebou na postel. Sem holt moc majetnický. Odůvodním sám před sebou svojí žárlivost. Nic víc v tom není vážně.
Sai…
Zase poslouchám Toruovi výčitky. Měl by sis najít stalího partnera a nechovat se jako děvka. A blablabla. Má pravdu ale to mu nemůžu říct. A poslední dobou jediný s kým spím je Ryu. Teda krom včerejší výjimky kdy sem pomohl Markovi. Vážně by se s Andym měli už dát dohromady. Je otrava s nima spát. Zvlášť když mi přitom vzdychají jméno toho druhého. Dělají jako by dneska Incest nebyl normální. Teda pouze mezi kluky nebo dvěma holkami. Jinak je to vážně divný.
„No jo furt. Už si s tím opravdu otravný.“ Toru si povzdechne a nechá mě na pokoji. Jako celý poslední 4 měsíce celý den trávím nenápadným pozorováním Ryua. S ním bych i chodil, ale jemu jde vážně jen o sex. Začínám docela chápat, jak se cítil Trie s Renem. Počkat! Já se do něj zabouchl. Krucinál! To se nemělo stát.
Odpoledne jako vždy dostanu nenápadným způsobem naznak, že se sejdeme v knihovně. Hned jak dojdu do knihovně se na mě Ryu vrhne bez jediného slova. Nechám ho si dělat, co chce a jen si užívám jeho péči. Když má dost bez jedinýho slova se oblíkne a odejde. Napodobím ho a vydám se do pokoje. Kde se začnu utápět v sebe lítosti.
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kawaiii

(Frux, 19. 3. 2013 18:30)

tak si Sai konecne priznal ze se zamilovaaal. ja jsem zvedava jak to bude mezi tema dvema pokracovat.. skvela kapitola .. :))

----

(katka, 2. 12. 2012 16:56)

bezva dílek jsem zvědavá na ten zlom v jejich vztahu

...

(L., 25. 11. 2012 20:18)

Chudáci. Jsou do sebe zamilovaní a myslí, že ten druhý do nich není. Jsem zvědavá, kdy to praskne a jak se zachovají :)