Jdi na obsah Jdi na menu
 


Před katastrofou

18. 12. 2011

 

Uběhl týden od toho dne v hudební třídě. Už jsem si byl naprosto jistý že Torua miluju a každým dnem sem se snažil mu to dokázat.

Ležím na posteli a přemýšlím jak ho pozvat na rande.

„Toru…“ Ani mě nenechá domluvit. „ Ne.“ Je jeho odpověď aniž by věděl, na co jsem se ho chtěl zeptat. „ Ale proč? Kouknu na něj s pohledem zraněného štěňátka. „ Protože kapela a vztahy s lidmi co v ní hrají, nejde do hromady.“ Protočím oči tohle už jsem slyšel stokrát. „ Tak já z kapely odejdu.“ Řeknu jednoduše. „ To ať tě ani nenapadne!“ Zavrčí a tyčí se na de mnou jako buch pomsty. „ Proč ne? Jestli je to jediný důvod co ti braní v tom jít semnou na rande.“ Pohlédnu mu do očí. Povzdechne si. „ Ty nedáš pokoj, dokud s tebou někam nepůjdu, je to tak?“ Kývnu na souhlas. „Tak dobře. Kam mě chceš vzít?“ Vítězně se usměju. „přemýšlel jsem o večeři a kině.“ Kyvné. „Dobře. Dneska?“ Kývnu a usměju se.  

O pár hodin později čas večeře…

„Rene ty si se zbláznil?“ Usměju se na toru. Na to se mně už zeptal od doby, co jsme vešly do restaurace několikrát. „ Ano zbláznil, ale do tebe.“ Políbím mu ručku, kterou má položenou na stole a potěšeně sleduji, jak rozkošně zčervená.

„O co ti jde? Jestli si myslíš, že ti po tomhle hned skočím do postele tak na to hnedka můžeš zapomenout!“ Pustím mu ruku.

„Nic takového neplánuji. Kdyby mi šlo jen o to prostě bych tě ožral.“ Řeknu mu na rovinu. „ Už jsi dojedl za chvilku nám začíná kino.“ Mlčky kývne na souhlas. S úsměvem zaplatím a spolu sním, vyjdu z restaurace, před kterou mu nabídnu rámě. Příjme ho a spolu zamíříme na film. Vybral jsem záměrně horror, ale to jsem netušil e je Toru takoví strašpytel a skončí mi na klíně s hlavou  na mem hrudníku. Nebudu vám nic nalhávat tehdy jsem měl co dělat abych si ho nevzal přede všemi v kině.

Po filmu jsme šli na pokoj. Toru se ke mně celou dobu tiskl a i když už jsem mu několikrát vysvětloval že to by jen film a ničeho se nemusí bát, tak se stejně třásl jak osika a těkal očima všude kolem. Dalo mi hodně práce ho uložit do postele.

O měsíc později…

V klidu si čtu knížku a čekám na Toru, až se vrátí od Yukiho. Prý si potřebují něco důležité ho zařídit. Během těch čtyř hodin se do knížky pořádně začtu. Takže si ani nevšimnu naprosto opitého Torua jak se snaží nenápadně proklouznout ke mně. Asi by se mu to i povedlo, kdyby nezakopl o skříň a nezačal nadávat jak špaček. Zvednu hlavu od knížky.

„Cukrátko co pak se stalo?“ Zvednu se dojdu k němu. „ Ale …škyt…nic.“ Usměju se. „ Co pak jsem to bumbali?“ Šeptnu mu do ouška. Zavrní jako kočka a přitiskne se ke mně. „ Pojď, půjdeme do postýlky hajat.“ Dovedu ho k posteli, kde si sním, lehnu. „ Ale já nechci hajat. „Kdyby stál určitě by si dupnul.

„Ale ano chceš. Věř mi.“ Políbím ho na krček a trochu se sní mazlím než usne. Když usne, vydám se do koupelny si dát ledovou sprchu. Jestli to takhle půjde dál asi brzo dostanu zápal plic. Ale nechci na něj spěchat.

„Já nevěřím vlastním očím.“ Zaslechnu za sebou pro mě až moc známí hlas. Jeho majitele mám za chvilku nateklého na zádech. „Nech si o de mně pomoc takhle se akorát nachladíš.“ Přepne vodu na teplou a rukou sjede do mého klína. Kde obtočí svoje prsty kolem Rena juniora. „ Saii co tu děláš?“ Chytnu mu ruku. „ Chci ti pomoct. A vážně už to potřebuješ. Jen se podívej nic sem neudělal a on je stále v pozoru.“ Dám jeho ruku pryč a otočím se k němu s ledovím pohledem. „ To možná jo ale to není tvoje starost.“ Naštvaně odejdu ještě stále s tím problémem snad přes noc odezní. S tím si lehnu k Toru do postele a za chvilku spím.

Ráno se probudím dřív než Toru, který si ze mě udělal polštář a jeho ruka je v mým klinu. S povzdechem a bolavím srdcem ho vzbudím. Když spí je vážně nádherný. „Tygře, vstávej.“ Fouknu mu na ouško. Zavrtí sebou a pomalu otevře oči. „Dobré ranko.“ Usměju se na něj. „Bré.“Zívne a zmáčkne můj klín. Kousnu se do rtu, abych nevzdychl, ale jeho tygřím smyslům to neunikne. „ Bolí to?“ Nechápavě se na něj podívám. „Co?“ Zrudne a schová mi hlavu do hrudi. „ Milovat se s mužem?“ Usměju se. „ Když tě partner dobře připraví a použije lubrikant a je opatrný tak jenom trošku.“

„Vážně?“ Zvedne hlavu a koukne mi do očí. „Ano.“ Váhavě mě políbí a s rukou v mém klině začne pohybovat. Vzdychnu mu do úst a po polibku se od něj odtáhnu. „Jsi si jistý, že to chceš?“ Kývne na souhlas. „Dobře ale pak si nestěžuj.“ Políbím ho a začnu mu svlíkat košili. Když jí svlíknu, položím ho pod sebe a začnu rty mapovat jeho krček. Tiše vzdychne. Usměju se a přesunu se na jeho bradavky, s kterýma se začnu mazlit a přitom mu sundám kalhoty i se spodním prádlem. Vzdychá a pod návaly rozkoše se prohýbá v zádech.  Přesunu se rty do jeho klína kde si začnu hrát s jeho penisem. Mezitím si namočím prsty v gelu a začnu jedním kroužit kolem jeho dírky. Lehce ho kousnu a v tu chvíli do něj vsunu prst, ani si toho nevšimne. Začnu ho pečlivě připravovat. Po chvilce přidám druhý a pak i třetí prst. Pár krát do něj prsty přirazím. Toru se prohne a vyvrcholí mi do úst. Všechno spolykám a odtáhnu se od jeho klína. Nechám ho chvilku si to užít a pak ho začnu znova připravovat, aby ho to nebolelo. Když je dostatečně připravený vytáhnu prsty. Zklamaně zavrčí, potřu si svůj penisu a vměstnám se mezi jeho nohy. „Uvolni se.“ Šeptnu mu do ouška a pomalu do něj začnu pronikat. Dá to hodně práce se sebeovládáním.  Celou dobu pečlivě sleduji jeho obličej, abych mohl přestat, kdyby ho to bolelo. Když jsem v něm celá políbím ho. Pootevře ústa a prohloubí náš polibek. Zkusmo se v něm pohnu, a když vzdychne, začnu přirážet. Nejdřív pomalu a pak postupně zrychluji. Dokud oba nevyvrcholíme. Pak z něj udýchaně vystoupím a plácnu se vedle něj.

„To bylo úžasný.“ Potěšeně se usměju. „Jo to vážně bylo. Miluju tě Toru.“ Přitáhnu si ho do náruče a přikryju nás. „Já tebe taky.“ Políbí mě a zavře očička. Za chvilku oba spokojeně chrupkáme.

Mezitím se pomalu a jistě schylovalo k pohromě. Tušil jsem že Saii je hajzl ale nikdy sem si nedovedl představit jak velký.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

..

(Frux, 21. 4. 2012 17:29)

Saii je určitě nějaký velký hňup..to je jasné..

Sakra!

(Suzu, 3. 2. 2012 20:52)

To vypadá špatně... Ren je pako, tyhle druhy sázek často končí špatně :( Zajímá mě, jaké bude usmiřování, už se těším na další dílek ^^ :)

http://www.luczaida.estranky.cz/

(Luczaida, 8. 1. 2012 0:38)

cítím nějakej průser :D....doufám, že se to nepohnojí moc, ale o to bude pak lepší smiřování O:)...teda doufám že bude ! :P

Fakt dobrej cyklus, pokračuj pokračuj a co nejrychleji ! :D

O_O

(Evia, 23. 12. 2011 19:42)

Waaaa :-O ja chcem pokračovanieeee, je to geniálne! Chudáci chlapci :P takto ich týrate :D Už sa pokračovania nemôžem dočkať! By ma veľmi zaujímalo, ako sa to Toru dozvie a ako to potom pôjde ďalej :)

Skvělý

(Yuki-cat, 18. 12. 2011 19:44)

To snad ne, přece mu to nezkazí.
Jsem ráda, že je tu další dílek. Hrozně se mi to líbí.

-...............

(kik, 18. 12. 2011 13:16)

:OOOO pokračavoanie !!!!!tento cyklus proste zbožňujem ja nechcem ,aby to Sai pokazil,zabijem!!!;DDD