Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zvrat?

3. 9. 2013

Od toho dne uběhl týden. Ani na jednom sezení se Selialem se Layek neukázala a nejen to. Několik dní nedorazila ani domu.
„Kaine měli jsme dohodu. Kde je tvá sestra?“ Vrčel Selial na krčícího se chlapce, který se třasl.
„Já netuším kde je od včera se neukázala a..“ Začal se mu vytrácet hlas a jeho oči se začali měnit. Nathaniel,  který byl nejblíže zareagoval a proměnil se do Layekiny podoby.
„Kaii. To bude v pořádků.“ Zašeptal dívčiným hlasem. Všichni tři měli možnost sledovat jak se Kai uklidňuje. Dokud nezavětřil.

„Blbý nápad Nathe! Ted je ještě víc naštvaný!“ Ben neváhal mezitím, co huboval  jednoho ze svých bratru, svázal pomocí kouzla Kaina.
Sledoval rudovlásku jak přes zahradu de k nim. Šla ale podezřele pomalu a dokonce i kulhala. Vuně její krve byla cítit i na tu dálku. Kain bolestně zakňučel a začal se zmítat.

Layek dopajdala dovnitř a aniž by si démonu všimla, přisedla si k bratrovi a objala ho. Ten se začal uklidňovat a měnit zpět do původní podoby.

„Layek!“Pevně jí objetí opětoval, až dívka zasténala bolestí. To ho upozornilo, že něco není v pořádku. A sestru si prohlédl. Nebyl jediný, kdo si dívku prohlížel. „Co se stalo?!“ Rudovláska jen zavrtěla hlavou a ztěžka si na jeho rameno položila hlavu. „Ale…“ Selial ho zastavil dřív se začal vyptávat.

„Později. Ted jí nech odpočinout. Nathane, Bene nemáte mít s Kainem trénink?!“ Připomněl bratrům, kteří hned zareagovali a protestujícího Kaina odtáhli ven. Počkal, až jeho bratři s Kainem nebudou na doslech, až po té na dívku potichu promluví.

„Co se ti krucinal stalo?!“ Přistoupil k ní aby si rány mohl prohlídnout z blízka. Nebyl to nijak působivý pohled.  Tílko, které měla na sobě bylo potrhané a nasáklé krvi. Nepochyboval, že její vlastní. Na rukou jí ještě tkvěla pouta. Musela vynaložit velké úsilí a sílu, aby je přetrhla. O to víc ho udivovalo, že to nebyli klasické policejní pouta, ale středověké okovy. Zbytky provazu, který byl provlečen ouškem pout  byli cítit zbytky magie. Toho zarazilo. Dívku si prohlédl znovu. Všiml si že ztratila vědomí a tak jí s povzdechem vzal do náruče.  Jednu ze služebných nechal připravit lázeň a zakazal jí o tom říkat chuvě.

Hned jak služebná připravila lázeň svekl layek a ponořil jí do koupele.  Musel si ale vlest za ní aby se neutopila. Opatrně a nežně smyval z její pokožky krev. Když jí očistil a osušil odnesl jí do ložnice kde jí položil na postel. Konečně si mohl  prohlidnout její zranění. A že jich bylo dost. Ale všechny se sami hojili jak si všiml. Až na jedno a to vypalenou značku na rameni. Chvilku si jí prohližel než ve spaleným  mase poznal znak svého otce. Tak se označovali čarodějnice a demoni. Přejiždel po značce prsty a uvažoval o tom. Ani si nevšiml že jeho ruka už nepřejiždí jen po vypalené značce ale po celý divčiný hrudi. Z uvažovaní ho vytrhlo zaklepaní. Tiše zavrčel přikryl Layek a šel otevřit.

„Tak co? Jak to vypada Bracho?“ Do pokoje vešel Ben. „Netušim stratila vědomí asi ješt dřív než ste odešli.“ Pokrčil Selial rameny. Bratr si ho prohledl od hlavy k patě. „ Neřikej mi žes..“ Ben to ani nestihl doříct, když mu Selial do řeči. „Sem demon ne zvíře. Nic sem jí neudělal jen sem zní smyl krev.“ Zavrčel i on sam si uvědomal svoje vzrušení. „ A nezapoměl sis to pořadně užit že.“ Pronesl Ben s křivím úsměvem a došel k posteli. Ani se bratrovi nedivil Layek byla krasná. A ani jeden z nich si za tu dobu pořadně neužil. „hmm..“ Zamručel Selial a odkryl dívčino rameno. Pod kliční kostí se jí objevila vypalená značka. Ben bez řečí přejel po značce břišky prstu. „ Tohle ale zpusobila magie.“ Pronesl překvapeně  ale vic ho překvapilo to co dělal jeho nejstarší bratr. Seděl na posteli a prsty projižděl něžně divčiny vlasy. „I na těch poutech byla citit. Dokažeš určit co to je za druh a komu patří?“ Ben se na bratra podival a zavrtěl hlavou v zapornem gestu. „ Škoda.“ Povzdechl si Selial. Ben ho zkoumavě pozoroval a pochvilce pozorovaní pronesl. „ Proč se ptáš když víš jak to zjistit a navíc si skor jediný kdo má takovouhle schopnost analizi.  Pokud chceš vědět kdo jí to udělal musíš to udělat sám. Du za Nathanialem a Kainem.“ Dořekl otočil se na podpatku a odešel z pokoje.

Selial chvilku uvažoval jestli něco takového zvladne. Ale pokud to chce vědět nic jiného mu nezbude. Pochvilce uvažovaní dal pryč přikrývku která halila Layečino tělo. Rany které měla už byli skoro všechny pryč. Ten pohled na nahé tělo se mu libil. A ne jen jemu i jeho malímu kamaradovi se libil až moc. Tiše si povzdechnul tohle bude zkouška sebeovladaní. Přiložil rty k vypalené značce a lehce po ní přejel. Ucitil magii a i když poznal či je. Nějak ale nedokazal přestat a pomalu rty pokračoval přes kliční kost k nadrum a přes ně k pupíku. Layek tiše vzdychla. Libilo se mu to a proto pokračoval níže. Zkušenými rty a jazykem z divčinýho hrdla loudil tiché steny. Co dělá si uvědomil teprve, když se jeho ramen dotkla divčina ruka. Chvilku uvažoval jestli přestat nebo ne. Ale pohled Layek do obličeje přestal. Chtěl se omluvit, ale než to udělal Layek ho políbila. To byla poslední kapka a jeho sebeovladaní bylo v trapu. I tak byl něžný jak nikdy. Nechtěl jí ublížit vyjimečně toužil po tom aby si to užila i jeho partnerka. Když bylo po všem objimal Layek a tiskl jí k sobě.

Vyprostila se mu z naruče. Udivená tim co udělala že mu to dovolila. Chvilku uvažovala co říct a citila jeho pohled v zadech. „Děkuji za pomoc.  Doufam že tito jako odměna stačilo.“ Pronesla ledově samotnou jí překvapilo že to tak dokázala říct. Selial se zarazil a když byla Layek u dveří zastavil jí. V jeho mysli znělo jediné jak chce sama si naběhla. Citil se ubliženě. „ Ne nestačilo. Mam velkou vydrž takže jestli svůj dluh za mou pomoc chceš splatit budeš za mnou chodit každý večer nebo si to vyberu na tvím bratrovi.“ Zavrčel. Layek se zarazila, ale udržela si klid aspoň na venek. Rozčilila démona. Ano věděla kdo ty tři jsou. Jen tiše přikyvla. „Po večeři tě budu čekat.“ Zavrčel jí do ucha. A aby nepochybovala co sní chce dělat. Přirazil jí na dveře. Vlasy jí dal stranou a kousl jí do krku.  Ruce položil na její boky a zaryl drapy. „ Víš možná si tě vezmu ještě jednou a pak večer znova. Co řikaš? Libí se tito?“ Oblizl jí krev z kousance který jí sam udělal. Otočil jí k sobě čelem. Layek mlčky koukala do země. Vytahl drapy z jejích boku. „Uvidíme se večer Layek.“ Přehodil přes ni deku  a ustoupil aby mohla odejít.

Dívka která byla změnami chovaní jak jeho tak svými vyvedená z míry odešla z pokoje.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....

(katka , 7. 9. 2013 21:39)

to je o nervy , jsem zvědavá