Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvod

2. 7. 2011

Tento příběh začíná na začátku věku. Tehdy kdy stvořitel začal budovat  zemi. Vše začalo stvořením člověk, přesněji řečeno vznikem ženy. Tehdy se několik andělu v čele s archanděly Azazelem, Azraelem a Luciferem, sešly na zem, aby lidi učili. Ale začali se  pařit s lidskými ženami. Z jejich spojení vznikly takzvaní Nephillim poloviční andělé s lidskou duší. Andělům kteří se dopustili toho to hříchu byli ulomená křidla a na svět byla seslaná potopa, aby zahubila jejich potomky Nephillim. Velká část Nephillim zahynula a ty co přežili se stali lovenou zvěří, kterou sou do teď. Několik dní po ničivé potopě vzniklo proroctví. Proroctví o spasiteli. O Nephillim s mocí archanděla který dokáže spasit ty jenž zhřešili... Jenže to je jen polovina proroctví která anděly zajímala a druhá část byla ztracena v zapomnění až do dnes...

 

 

Současnost peklo..

 

Lucifer seděl na pekelném trůně ze zlata a diamantu. Kolem sebe ty nejvěrnější  padlý anděly, kteří ho následovali na zem, démony které se mu povedlo stvořit. Jejich půd sebezáchovy se postaral o to aby se tento druh rozšířil.

„Mí drazí věrní.“začal svůj proslov a jeho hluboký hlas se rozléhal po kamenité místnosti kruhového tvaru „ Dnes sem si vás svolal kvůli jednomu proroctví jehož pravdivost byla nedávno potvrzena.“

 V tu chvíli se rozrazily dveře a do místnosti vešly tři mladí démoni. „Promiň otče.“omluvili se a usedli na svá místa vedle lucifera.

“Určitě znáte proroctví o spasiteli.“pokračoval lucifer v předešlém tématu. Místností se neslo tiché šeptaní.

„Jak vidím tak znáte. Ale víte taky že je to jen polovina proroctví. Seliali pověs nám tu druhou polovinu.“Lucifer se otočil na syna. Jmenovaný mladík zvedl pohled „Jistě otče. Druhá část proroctví hovoří o bytosti která má větší moc než spasitel. Ten kdo ho získá na svou stranu vyhraje odvěkou válku mezi dobrem a zlem.“promluvil černovlasý démon s očima barvi noční oblohy.

„Přesně tak. Chci aby jste tu bytost našly.“upřel lucifer pohled na všechny v místnosti „To je vše můžete odejít. Krom tebe Seliali.“

Místnost se pomalu vyprázdnila za neustálého tlachaní. „Ano otče.“ Selial promluvil a čekal co jeho otec samotný pán pekel bude chtít.

 „Chci abys dal pozor na bratry. Víš jak sou zbrklí. Abadon ti bude k dispozici. Teď můžeš odejit.“Selial opustil místnost a vydal se do svého pokoje. Jen co otevřel dveře zabodl pohled do nahé démonky, která ležela na posteli. Pomalu k ní došel a sednul si na postel.

„Říkal sem ať mě nikdo neruší a hlavně ty ne!“ řekl ledově. Démonka se mu nalepí na záda a začala mu rozepínat košili„Ale Seliali si poslední dobou děsně ledoví užijme si uvidíš že tě to zbaví stresu“svlékla mu košili a rty se mu přisála na krk“Tairo !“zavrčel tiše ale o to hrozivěji. Otočil se chytil jí za vlasy a trhnutím  dozadu jí zvrátil hlavu dozadu a drsnými polibky se  vrhnul na její šíji. Pomalu jí položil a věnoval se jejímu tělu pod sebou . Její vzdychání ho povzbuzovalo v tom aby pokračoval  zarýval jí nehty do nahé kůže. Jejich milovaní vypadalo jak kdyby se snažil svou oběť roztrhat na kusy. Drsné bez kapky něhy. Jejich slastné stenání se i přes to rozlívalo po pokoji.

“Seliali byl si úžasný jako vždy.“zvedla se když byl jejich chtíč ukojen „Já vím.“ Pronesl  chladně  a dál jí svou pozornost nevěnoval. Rozmýšlel o svém návratu na zem a hledáním po bytosti tak mocné že jim zaručí výhru ve válce proti těm zpropadeným andělům.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

^-^

(Nero, 13. 7. 2011 14:26)

hezkej úvod asi je lepší než to předtím už se těšim na další díl ^^

:-)

(Bella, 7. 7. 2011 21:40)

Pěkné téma a těším se až se bude něco dít. Jinak pěkný úvod a třeba by neuškodilo pokračování, na které se těším :-).