Jdi na obsah Jdi na menu
 


Střípky skládanky I.

Současnost Země...

 

Krásný dům spíše vila u prostřed města obklopena velkou zahradou. Když jste vešly do vnitř řekli jste si páni to není možný že sem uprostřed města. Jindy klidným a tichým domem se ozvala ohlušující rána. Následovaná zápachem síry. 

„Kde všichni jsou ?“ zahromoval chladný hlas jednoho z Luciferových synu. 

„Vítejte doma.“ Objevilo se služebnictvo a hned se jim uklonilo. 

„Tady jak vidíš. Jsou to jen lidi co bys chtěl.“ozval se druhý a začal si prohlížet služebnictvo.

„Nathanieli! Bene! Máme práci tak přestaň tě koukat po hračkách do postele. Buďte tak laskavý.“ Selial se otočil se na své dva bratry. 

Nathaniel  měl dlouhé černé vlasy s rudými proužky, které ladili s barvou jeho očí. Ben měl jako jediný z démonu bíle vlasy a oči měli barvu fialek. Oba se znuděně podívali na Seliala. 

„Jasně Tati.“ozvali se oba dva sborově. Protočil oči a také si prohlídl služebnictvo. 

„Kde je chůva?“než to dořekl do místnosti vešla stará paní, mohlo jí být tak 70 aspoň tak to typoval on. 

„Vy jste vyrostli. Seliali, Nathanieli a Bene jsem rada že se taky ukážete.“stařenka přešla k trojici démonu a každého z nich objala. 

„Tak se ukažte. No z vás sou krásní chlapy.“ Usmívala se od ucha k uchu jak u ní bylo zvykem. Její usměv byl tak hřející že i mladí démoni se začaly usmívat. Najednou se ozval řev. Chlapci v čele s stařičkou chůvou se vydali za zvukem. Došly do stájí, kde ležel mrtví podkoní. Podle zápachu by se zdálo že tu jeho mrtvé zohavené tělo leželo týden. 

„To jste si nevšimli dřív? Musí tu ležet už tak týden.“Rozhlédl se Nathaniel po stáji 

„Ještě ráno sem sním mluvila. Nathanieli.“ Usadila ho chůva a povzdechla si. „ Tohle už je 4 mrtvola v tomhle době za dva měsíce.“ 

„To je divný.“ Ben se sehnul k mrtvole a začal si jí detailně prohlížet. Co ho zarazilo byli dokonale symetrické rány a taky to že byl vykastrovaný. Zatím co Selial si prohlížel nápis na stěně za nimi. Bylo to psané krví která ještě nebyla zaschlá, ale byla podkoního podle vůně.

 „Byl sem nechutný úchylný prase. Proto sem musel zemřít. Aby v domě mého pána zavládnul klid.“Přečetl Selial a tak upoutal pozornost s vích bratru. 

„Tohle bylo skoro u každého akorát se to lišilo v pojmenování. Zahradník byl nazván Pedofilem, Komorník Sadistickým úchylem a ten mladý kuchař to bylo myslím že něco ve smyslu...“Chůva to ani nestačí doříct když jí do řeči skočí rudovlasá dívka, která se opřela o rám dveří. 

„Sexistyckým úchylným a nenechavcem.“Dopoví za svou babičku. 

„Co tu děláš a kde máš bratra.“Otočí se na dívku. „Leyak a jak si to zas oblečená co pak takhle chodí oblékaná mladá dáma. Leyak protočila oči a prohlédla si svou uniformu. 

„Co by školní uniformu co jiné ho by to bylo když jdeme ze školy.“ Pravda neměla jí zrovna řádně upravenou knoflíčky u krku rozepnuté, rukávy vyhrnutý sako, hozený přes tašku. Přesný opak svého bratra, který byl oblečený pořadně. 

„Víš že tak sem to nemyslela. Co to sako a ten výstřih a ta nezastrčená košile. Měla by sis vzít přiklad ze svého bratra. A jdi mu pomoct.“ Stařenka najednou vypadal přísně i její milí usměv zmizel z tváře. Dívka protočila znovu oči a odběhla za s vím bratrem. 

„Trochu divné jméno pro člověka.“Poznamenal Selial a čekal na chůvino vysvětlení. 

„To ano ale pořád lepší než Báth nebo Lilith. Má dcera takoví jména milovala. Dokonce prý uvažovala i nad Šivou prý kvůli její nezkrotný povaze. Její bratr se jmenuje Kain. I když  se k němu to jméno vůbec nehodí.“Nathaniel s benem se začali smát. „ Ale nebojte se já jí naučím jak se má mladá dáma chovat.“ Když to vyslovila na její tváři se objevil vyraz za který by se nestyděl ani samotný Lucifer. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Autor jo? xD

(Teru-chan, 25. 7. 2011 19:09)

tákže ke kapitole: super! *-* začíná se mi to líbit čřim dál tim víc *-*
k autorovi: to je špatný jestli se budeme muset rozlišovat xDDDDD