Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postupné objevovaní pravdy ?

„Kaine?“ Zatřásla s ním. Jmenovaný chlapec sebou polekaně cuknul.

„Co se stalo?“ Sednul si a chytnul se za hlavu. Smutně se na něj podívala. „Tak řekneš mi to!“ Sklonila hlavu. Chytla ho za ruku a smutně se usmála.

„Věř, mi nechceš to vědět. A bude lepší, když to nebudeš vědět.“ Zvedla se a podala mu ruku, které se chytnul. „ Půjdeme tě umýt.“ Zavázala mu oči dřív, než se na sebe stačil podívat, jak vypadá. „Neboj se. Všechno bude dobrý.“ Dovedla ho do koupelny, kde ho svlekla a umyla oblečení hned vyhodila.

„Proč to děláš? Proč si mi zavázala oči?“ Nechápal. Sundala mu pásku přes oči.

„To je tajemství.“ Dětinsky naklonila hlavu na stranu a přiložila si prst k ústům. Zasmál se.

„Dobře budu ti věřit. Ale jednou na to přijdu.“ Obléknul se a šel pryč.

„To doufám že ne.“ Pronesla do ticha místnosti.

……………

O dva dny později….

„Layek? Proč to bojkotuješ?“  Selial vztekle hleděl na mladou dívku sedící v křesle.

„Protože to nechci dělat co je na tom k nepochopení.“ Promnul si kořen nosu. Chvilku přemýšlel a pak se na ní podíval s úšklebkem.

„Dobře dělej jak chceš. Ale počítej s trestem po každý když něco odmítneš udělat nebo uděláš špatně.“ Ztuhnul jí úsměv. Ale ne na dlouho. Po chvilce se zvedla a došla k němu.

„Proč se do toho krucinál pleteš?!“ Zastavila se kus od něj.

„Proto že mě to baví. Rád si hraju s lidskými životy.“ Přitáhl si jí za pas blíž k sobě. Nemohla se bránit  byla hypnotizovaná jeho očima. „Pozorovat jak se zmítají v sítích, které sem uspřádal.“  Šeptl jí do ucha a zkousl  lalůček a postupoval rty na krk. „ Je to zábavné a ty a se s vím bratrem. Jste velmi zajímaví něco na vás je a já to chci zjistit.“ Políbil jí na krk. Jednou rukou jí držel u sebe a druhou zajel k zavazování korzetu.

„Nic na nás není. „ Pronesla tiše a chabě se pokusila od něj odtáhnout. „Pusť.“ Víc si jí k sobě přitiskl.

„Řekni mi co je za těmi vraždami. Jsou kvůli tobě? Ublížili ti a tvůj bratr je zabil. Nemám pravdu?“ Jen zavrtěla hlavou. „Vím, že mám pravdu, ale proč? Co je na tobě tak zvláštního? Proč tě chrání? Co si zač Layek?“ Přiložil jí prsty na čelo. „Odkryj pravou podobu té, co stojí přede mnou.“ Ozářilo jí slabě modré světlo. Chvilku kroužilo a pak začalo mizet. Prohlédl si dívku.

 „ Hm takže si člověk jaké zklamaní.“ Zašeptal jí do úst. Dívka v jeho náručí jako by přišla o vůli vůbec nic nedělala. Nechala sebou manipulovat jako panenka bez duše. Jeho, ale ovládl chtíč. Už měsíc chtěl ochutnat dívčinu kůži chtěl se do ní ponořit. Musela mu patřit a teď měl příležitost a hodlal jí využít. Vzal jí do náruče a přenesl do své ložnice kde jí položil na postel a svlekl.

„Tak dlouho sem čekal.“ Zachraptěl jí do ucha. Touha se neozývala jen v jeho hlase, ale tkvěla i v jeho očích. Lačným pohledem si prohlížel její nahé tělo. Dotýkal se její jemné kůže. Chutnal její chuť vdechoval její vůní.  Svlekl se. Roztáhl jí nohy od sebe.

 Když ho najednou něco odhodilo stranou. Narazil do stěny. Pohlédl na to něco. Byl to podivný tvor něco mezi andělem, drakem  a tygrem.

Rozrazili se dveře pokoje a dovnitř vběhl Ben s Nathanielem. Strnule zůstali zírat na toho tvora.  Který oblízl Layek obličej. Ta jako by se najednou probrala ze své strnulosti a pohladila ho po podivné tlamě.

„No tak uklidni se.“ Šeptla tvorovi uklidňujícím hlasem a hladila ho po tlamě. Ten podivný tvor se k ní stulil a zavře oči. „Podejte mi pásku přes oči.“  Ben jako jediný zareagoval a podal dívce to oč žádala. Ta převázala tvorovi oči a objala ho. A začala mu něco šeptat. Tvor se začal měnit nejdříve zmizela dračí část, poté ta tygří. Všichni tři démoni třeštili oči na osobu choulící se v dívčině náručí. Tvor ještě lehce vrčel, ale jeho černá andělská křídla začali mizet.

„Co se stalo?“ Zeptal se tiše a hmátl po pásce na očích.

„Radši si jí nech je tu spousta krve a ty s tím s vím slabým žaludkem bys to nemusel unést.“

„Layek to není vysvětlení? Chci vědět co se stalo?“ Zavrčel. Dívka si povzdechla.

„Trénoval si s těma dvěma a pak ses praštil do hlavy no a během toho se tam ukázali kámoši těch kluku no a začala přestřelka.“ Rychle něco vymýšlela.  „Určitě tě bolí hlava tak spi ty dvě paka tě odnesou domu.“  Zasmála se.

„Dobře.“ Ben přistoupil a odnesl ho Nathaniel je následoval.

„Co to krucinal mělo být.“ Došel k ní Selial.

„To bych se mněla spíš ptát já.“ Když u ní byl dost blízko vrazila mu pořádnou facku. „ Tohle už nikdy nezkoušej. Je ti to jasný!“ Chytnul jí ruce a znova jí zatlačil do postele.

„Najednou si nějak oživla." Prohlížel si jí. „ To kouzlo tě svázalo? Vážně si zvláštní. Proč tě chrání tak silný nephillim. Měla bys mi odpovědět.“ Políbil jí na krk. „ Chutnáš totiž skvěle a mohlo by se stát že se neudržím.“ Hladil její krk svími rty.

„Jak to mám kruci vědět ani sem nevěděla co je bratr zač.“ Zavrčela a začala se zmítat. Ruce jí chytil jen jednou rukou a druhou začal bloudit po jejím těle.

„Nějak ti nevěřím.“ Pohladil jí po vnitřní straně stehna.

„To je mi jedno hlavně mě nech na pokoji ty úchyle!“ Povedlo se jí ho kopnout do rozkroku. Selial se zhroutil bolestí a chytil se za postižené místo. Rychle se zvedla obmotala kolem sebe přehoz a vyběhla z jeho pokoje.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.........................

(Kik, 30. 10. 2011 9:41)

Super ;) Z toho napetia som si až kusala dolnú peru :DD Som zvedavá čo urobia keď už zistili že Kain je Nephlillim