Jdi na obsah Jdi na menu
 


Telefon

22. 4. 2012

 

Dovolte mi, abych se představil. Jmenuji se Daniel, mi je 25 let a mám dva syny dvojčata. Jsem gay a pracuji jako pracovník na horké lince. Ptáte se jak je možný že když jsem gay, mám dva syny? Odpověď je jednoduchá. Dohodnutý sňatek, ale svojí ženu jsem měl vážně rád, akorát zemřela při porodu. Od té doby se starám o své dva rošťáky. Ale musel jsem nechat práce a tak dělám to, co dělám. Ptáte se proč? Dohodnutý sňatek to je určitě z bohaté rodiny? Ano je to tak, ale rodiče mně zavrhli, když jsem řekl, že jsem gay a jestli mí synové budou taky, nebudu je nutit do vztahu se ženou. A rodiče mé manželky ti se nikdy nestarali. Bohužel oba synové jsou hodně nemocní a nemůžou mezi děti tak s nimi musím být doma a proto i tahle práce.
Z přemýšlení mně vytrhne zvuk telefonu. Podívám se, kdo volá. Tom. To je jeden ze stálých zákazníků.
„Ahoj Tome.“ Pozdravím ho.
„Ahoj srdíčko. Chyběl jsem ti?“ Usměji se jeho obvyklá otázka.
„Ale jistě ty mi chybíš vždycky. Jaké tajné přání ti dnes mohu splnit?“ Zašveholím do mikrofonu.
„Dnes. Nech mně přemýšlet. Co kdybychom si zahráli na Učitele a studenta. Mohl bych tě načapat, jak si to děláš ve sprchách a samozřejmě bych ti nabídnul svojí pomoc.“ Tiše se Uchechtnu.
„ Nedělali jsme tohle už minulí týden?“
„Jo to je pravda. Co kdybys dneska navrhnul něco ty?“ Zapřemýšlím. Z telefonátu s ním vím, že vždy je to o učiteli a studentovi.
„Dobře. Co kdybych byl zlobivý student, co by svedl svého učitele a rozdal si to s ním na stole ředitele školy.“ Zavrním.
„To zní skvěle.“…… „Tak já začnu? Ano. “…… „ Jasně srdíčko ukaž, co umíš.“ Sex po telefonu je hodně podobný Rpg hrám. Ale říkat to je mnohem těžší než psát.
„Celou dobu tě provokuju a cucám lízátko. Na to že mi vyhrožuješ, nereaguju a vytáhnu si banán. Sloupnu ho a pomalu ho začnu kouřit, při tom tě upřeně sleduji. To se necháte prosit? Ozvu se a opřu o ředitelův stůl a začnu si rozepínat košili od školní uniformy. Hodím jí do kouta a pomalu si začnu svlékat kalhoty a hladit se po těle. Dojdu k tobě a začnu kolem tebe tančit jak kolem tyče. Pak se zas vrátím ke stolu, hodím spodky někam stranou, sednu si na stůl a roztáhnu nohy. Jsem zlobivý student, potrestejte mě, profesore.“ Říkám pomalu a snažím se i napodobovat zvuky vzdychání.
„To se prostě nedá vydržet. Dojdu k tobě a pohladím tě po penisu.  Když musím tak musím. Ušklíbnu se a chtivě se nakloním k tvým rtům a lačně tě začnu líbat a plenit tvoje ústa. Maličký slez ze stolu a otoč se. Zavrním a ustoupím, abys to mohl provést. Mezitím si sundám kalhoty i s trenkami.“ Nechápu, jak je to může uspokojovat. Zavrtím hlavou.
„Slezu ze stolu ale než se otočím, kleknu si a vezmu toho tvého velkého ptáka do pusy a jemně ho laskám. Cucám, saji a přitom ti mnu v ručkách koule. Pak si stoupnu a horní polovinou těla si lehnu na stůl. Vystrčím na tebe zadeček. Chci toho vašeho macka v sobě.“ 
Dojdu k tobě, roztáhnu ti půlky od sebe. Tak ty to chceš tvrdě. Máš to mít. Chytnu tě za boky a strčím ti ho tam celého. Chvilku počkám a pak do tebe začnu přirážet.“ Vzdychá mi do telefonu. Protočím oči, ale v té frašce pokračuji.
Oh …Ano rychleji. Udělejte mi to pořádně, pane profesore. Ošoustejte mně do bezvědomí. Oh můj bože ano.“ Napodobuju vzdychání. Jasně slyším, jak prožije orgasmus a snaží se ho rozdýchat.
„Byl jsi úžasný, srdíčko. Ale už budu muset končit tak zas zítra.“ Ani ho nestačím pozdravit a típne to. Uchichtnu se, asi jeho manželka.
Kolem třetí ráno si jdu lehnout. Ráno přeci jen vstávám s dětmi. A dneska jdeme k doktorovi. Doufám, že bude mít jen dobré zprávy. Zachumlám se do peřiny a za chvilku chrupkám.
 
Druhý den ráno udělám snídani a vzbudím ty dvě obludky. „Tatí.“ Vypísknou a skočí mi kolem krku. „ Vy už nespíte?“ Zavrtí hlavičkami. „Ale čekali jsme, až nás přijdeš vzbudit.“ Rozběhnou se hned do kuchyně, kde se vrhnou na snídani. Zasměju se.
„Vy dvě čísla dneska jdeme k panu doktorovi. Tak šup oblíkat.“ Ignorují mně. Zhluboka se nadechnu. „Vy jste neslyšeli?“ kouknu na ně nazlobeně. Ti dva se zatváří jako andílci.
„To bylo na nás? Říkal si čísla.“ Zasměju se.
„Ale vy jste čísla.“ Začnou kroutit hlavičkami a jeden mi dupne na nohu.
„Nejsme! “ Vykřiknou oba naráz.
„Dobře tak jste dráčata.“ Zamračí se a pak se urazí. S problémy je oblíknu a dostanu ven.
„Ale no tak přece se na mě nebudete zlobit? “Kouknu na ně smutně. Hned mi skočí kolem krku. „ To víš, že ne tati, máme tě rádi.“ Usměju se.
Vůbec se mi nelíbí, když mi sestra řekne, ať zůstanu stát na chodbě a syny vezme na prohlídku. Dneska nevíte, kde všude muže být nějaký úchylák. Přecházím nervózně sem a tam
„Co tu přecházíte jako lev v kleci?“ Ozve se za mnou příjemný hlas. „ Tatí. “ Otočím se a kouknu na sympatického doktora, který drží dvojčata a ty ho tahají za plášť.
„Co vy dvě čísla?“ Usměju se.
„Vidíte, pane doktore to je to, co jsme vám říkali. Táta nerozezná lidi od čísel.“ Vyvalím na ně oči a doktor se začne smát. „ Tati. Stefan nám slíbil prohlídku nemocnice.“ Zašveholí Leo, seskočí doktorovi z ruky a přejde ke mně. „ Jo musíme jít, než si to rozmyslí.“ Jack se přidá ke svému bratrovi. Povzdechnu si.
„Nebude vám to vadit?“ Kouknu na doktora.
„Určitě ne. Máte bystré syny. Musí být těžký je vychovávat sám.“ Usměje se a ukazuje dvojčatům co kde je. Když dojdeme do kantýny, zažene je do dětského koutku a mně pozve na kafe. Přinese kafe a jedno mi podá.
„Děkuji.“ Pousměji se, vezmu si od něj kafe a začnu upíjet.
„ Vy jste gay, že?“ Málem se zakuckám, ale kývnu.
„Jak jste to poznal?“ Znova se napiju kafe.
„Ty dva mi to řekli. A ještě k tomu mi řekli, že bych neměl být hloupý a začít s vámi chodit.“ Vyprsknu kafe a vyvalím oči.
„ Co že?“ Plácnu se do čela. „ To snad není možný. Já tu sestru zabiju tohle je učit.“ Stefan se směje a podá mi utěrku.
„Ale musím uznat, že z nich jsou dobrý dohazovači a ani nelhali o vaší kráse.“ Mrkne na mně. Já ty dva doma přetrhnu. Rudou tvář schovám za clonu vlasu.
„Co vám všechno napovídali?“ Zeptám se v obavách.
„Že jsi hodný, ulítlí. Umíš vařit, skvěle čteš pohádky. A prý si dobrý polštářek.“ Zasměje se. Zděšeně schovám obličej do dlaní.
„To snad ne. Já je přetrhnu jak hady.“
„Proč náhodou je to hezký. Že se o tebe tak starají. Promiň, jsem ti začal tykat. Jsem Stefan.“ Podá mi ruku. Přijmu jí a potřesu si s ním.
„Daniel.“Kouknu na něj. Má nádherný úsměv. Těm dvou háďatům se musí nechat, že mají vkus.
„Za chvilku mi končí služba. Co kdyby, jste tu počkali, a já vás vezmu na zmrzlinu. Slíbil jsem to těm dvěma.“ Kývnu na souhlas. „Tak tu chviličku počkejte, dojdu se převléct.“ Usměje se.
„Tati. Líbí se ti?“ Dojdou ke mně. Zasměju se.
„Kdo vám tohle řekl, že máte udělat?“ Oba se usmějí „Teta Lia“ řekne Jack. „A Teta Rei.“ Doplní ho Leo. To jsem si mohl myslet. Lia je moje šéfová a Rei je moje nevlastní sestra.
„Tak už tohle nedělejte jasný.“ Ušklíbnou se. „ Ještě řekni, že se ti Stefan nelíbí.“ Našpulí pusinky. No řekli byste, že jim je 5 skoro 6?
„To sem neřekl, ale už tu nedělejte ano?“ Poprosím je a pak čekáme, než se Stefan vrátí. Pak všichni vyjdeme ven a celé odpoledne se bavíme v parku. Bohužel Leo dostane záchvat tak venku moc dlouho nepobudeme. Ale ti dva hadi ho pozvou k nám domu. Stefan nadšeně přijme a tak skončíme u nás doma.
„Máš to tu hezký.“ Ukážu mu celý byt. „ Jo teď už jo.“ Usměju se. „ A to normálně se takhle necháš ukecat od dvou ztřeštidel, abys sbalil jejich tátu?“ Podám mu skleničku vína.
„Ne to ne. Ale když jsem tě viděl, musel jsem jim dát za pravdu. Navíc by mně zajímalo, jak dobře čteš ty pohádky.“ Zasměju se.
„ Taťka čte nejlíp, uvidíš.“ Zazubí se Jack. Usměju se a pozoruju je, jak si hrají a Stefana do hry zatáhnou taky. Tak si ho nenápadně prohlížím. Má vypracovanou postavu je asi o hlavu vyšší než já. Zelený oči a krátký černý vlasy. Přistihne mě, jak si ho prohlížím, zrudnu a uhnu pohledem. Pomůže mi uspat kluky a pak spolu ještě chvilku kecáme. Než odejde.
Rychle poklidím a pak se pustím do práce.
„Oh ano. Narvi mi ho tam, chci tě cítit v sobě. ..“ Zarazím se a rychle típnu hovor protože ve dveřích stojí Jack a mne si oči. „ Co pak tu děláš? „ Usměju se a doufám, že toho moc neslyšel.
„ Slyšel jsem divný zvuky a měl jsem strach.“ Skočí mi do klína.
„Aha. Tak pojď spinkat.“ Přitiskne se ke mně. „ Ale já se bojím.“ Povzdechnu si. „Já si lehnu k vám jo?“ Odnesu ho pokoje, kde se krčí Leo. Tak je oba uložím a lehnu si k nim. Za chvilku všichni spíme.
Celý měsíc se obden scházíme se Stefanem. Kluci si ho oblíbili. No a já taky asi i víc než jen oblíbil. Ale kdo by chtěl někoho kdo má dvě děti. I když to vypadá, že mu to nevadí, ale určitě by začalo. Z přemýšlení mně vytrhne telefon. Kouknu, kdo volá a pak teprve ho zvednu.
„Ahoj Marku. Čím ti mohu posloužit? “ Řeknu naučenou frázi.
„Řekni, že jsi špinavá děvka.“ To je nějaký magor proběhne mi hlavou, ale řeknu, co chce. „ Jak by se ti líbilo, kdybych došel k tobě domu a ošoustal tě a pak ještě ty tvoje dva syny jsou dost fešný.“ Zatrne ve mně.
„Nemůžeš vědět, kde bydlím, pedofile.“ Zavrčím.
„Jsi si jistý?“ Řekne mojí adresu. Hned mu to típnu a běžím zamknout. Zavolám Lie, co se právě stalo. Bohužel mi řekne, že mi sem nemůže nikoho poslat. Vezmu do ruky mobil a vytočím.
„Stefan.“ Ozve se, oddychnu si. „ Stefane si doma?“ Mluvím dost vyklepaně. „ Jo. Co se stalo? Počkej, do deseti minut jsem u tebe, ano? Jen se uklidni, pak mi to řekneš.“ Položí mi to.
Za deset minut někdo zazvoní. Když zjistím, že je to Stefan otevřu mu. Hned jak vejde tak mně obejme.
„Co se stalo srdíčko?“ Políbí mně do vlasu a pak mi setře slzy. Ani nevím, že sem začal brečet.
„J..j..já dělám na horký lince.“ Přiznám. „ A teď mi volal hodně divnej chlap a vyhrožoval, že udělá něco klukům, dokonce věděl i mojí adresu.“ Dostanu ze sebe. Stefan mně víc obejme.
„To bude dobrý. A to není ostuda, neděláš nic špatnýho, jen mluvíš.“ Usměje se a hladí mně po zádech. Kouknu na něj.
„Zkoušel jsi to.“ Dojde mi a usměju se. Zasměje se a cvrnkne mně do čela.
„Jednou jo, ale teda spíš jsme se oba dva celou dobu tlemili.“Zasměju se.
„Nedivím se, taky mám co dělat abych se netlemil. Když hraju vzdychání.“ Zasměje se a políbí mně. Málem se mi podlomí kolena. Kdybych se ho nedržel jako břečťan tak bych byl na zemi. Vezme mně do náruče a odnese do ložnice, kde mě položí na postel.
„Musíš uznat, že tohle je lepší. Než o tom mluvit.“ Zavrní mi do ucha, který následně oblízne.
„To ano. Ale tímhle bych se živit nemohl.“ Kniknu. Usměje se. „Takhle jsem to nemyslel, srdíčko. Myslíš, že se kluci nevzbudí?“ Koukne ke dveřím. „Snad ne.“ Políbím ho. Necháme se strhnout vlnou vášně a za chvilku se na sebe tiskneme nazí.
„Jsi nádherný.“ Šeptne mi do ouška a rukou mně pohladí po penisu. Zavzdychám a celý rudý si schovám obličej pod polštář. Se smíchem mi ho sundá. „Ale no tak.“ Políbí mně na ústa a pak rty sjíždí níže. Zastaví se u bradavek, kterým věnuje svou péči. Vzmůžu se akorát na vzdychání. Rty sjede k mému pyji, který si nechá vklouznout do úst a mezitím mně začne připravovat. Vzdychám, prohýbám se pod návaly slasti a prsty zatínám do prostěradla.
„Můžu?“ Zeptá se, když vytáhne prsty a nakloní se víc ke mně. Jakmile kývnu na souhlas, pomalu do mě začne pronikat. Když je ve mně celý dá mi chvilku na zvyknutí a teprve pak se začne pohybovat. Nejdříve pomalu a pak trochu zrychlí. Oba dva vzdycháme jeden druhý mu do úst.
Posledních pár přírazů a oba vyvrcholíme ve stejnou chvíli, což se jen tak někomu nepovede. Když ze mě vystoupí, stulím se mu do náruče a za chvilku oba chrupkáme.
Ráno se vzbudíme dřív než dvojčata tak si spolu dáme společnou sprchu. Teprve pak se vydám udělat snídani a Stefan vzbudí kluky.
„Tatí? Stefan tu spal?“ Zrudnu. Stefan mně obejme a políbí. „ Nejste na svůj věk nějak moc bystří?“ Odpoví jim otázkou. Dvojčata se zazubí. „ Jen trošičku.“ Řeknou oba na ráz. „ Ale jestli taťkovi ublížíš tak tě kousneme.“ Zamračí se na něj. Zasměju se.
„Nebojte, neublížím. Na to ho moc miluju.“ Když to říká, dívá se na mě. Já mu šťastně skočím kolem krku. „ Já tebe taky.“ Šeptnu.
„Kluci co říkáte tomu, kdybyste se s taťkou přestěhovali ke mně do domu?“ Kluci nadšeně vypísknou a začnou souhlasně přikyvovat. „ Ale nejdřív se musíme zeptat taťky. Tak co taťko?“ Chvilku přemýšlím. „ Není to moc rychlé?“ Stefan zakroutí hlavou stejně jako dvojčata. „Není. Navíc jsem se tě chtěl zeptat ještě na něco.“ Klekne si přede mne a vytáhne krabičku. „Vím, že se známe jen měsíc Danieli. Ale i za ten měsíc sem stihnul zjistit, že bez tebe nemůžu žít. Vezmeš si mně a dovolíš mi s tebou vychovávat tyhle dvě ztřeštidla?“  Zůstanu na něj němě zírat. Tohle jsem vážně nečekal. „Ano.“ Dostanu ze sebe po dobrých deseti minutách a než mu stihnu skočit kolem krku, vrhnou se na něj dvojčata.
„Takže ti můžeme říkat tati?“ Zasměju se. Stefan se na mně koukne. Kývnu na souhlas.
„Jo můžete. Ale teď koukejte dojíst snídani a pak si jděte hrát. Já vám na chvilku unesu druhého taťku do ložnice.“ Zazubí se a hned jak to dořekne, mě vezme do náruče a nese do ložnice. Když za námi zavře dveře, políbí mně. „ Miluji tě.“ Odpovím mu stejně.
Do měsíce jsme se vzali a přestěhovali k němu do domu. Kluci na konci prázdnin začnou chodit do školy a tak já si můžu najít normální práci. I když Stefan říkal, že bych nemusel, ale já chci.
Řeknu vám, že si budete myslet, že jsme si to vymyslil. Ale naštěstí pro mě pořád žijí takoví muži jako je Stefan. A já sem za něj vděčný bohu a těm svým dvou ztřeštidlům.
 
P:S je to jen opravená verze tak se nedivte ^^ Tero
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super

(Yuki-cat, 24. 4. 2012 20:18)

Strašně se mi povídka líbila. Hlavně ty dvě třeštidla :D

...

(ElenEstel, 23. 4. 2012 19:48)

je to nádherný a moc se mi to líbí a jsem ráda že se jim nic nestalo a že jsou šťastní

.................

(Rhea, 22. 4. 2012 23:05)

Moc děkuju za věnování. Krásná povídka, akorát by se mi tam ještě líbilo, jak by toho, co mu vyhrožoval dostala policie, nebo by dostal na držku. :-D

snad budu mět první komentář? aspoň někde

(Frux, 22. 4. 2012 21:54)

Lil to bylo božíí :)
Strašně se mi to líbilo..
Zbožňuju tvoje povídky a tebe takyy <3